אגם רודברג ענת אלימלך

Posted on

יניב לוי בתפקיד אבי אלימלך - אביה של ענת. לקראת שידור חלקו השני של סרט הדוקו-דרמה הטלוויזיוני "ענת אלימלך - הילדה הכי יפה בירושלים" (ראשון ב-21:15, קשת 12) בכיכובם של אגם רודברג ורוי מילר, צללנו בחזרה לסיפורה של ענת. מאז 2011 ועד היום נרצחו מעל 160 נשים אחרות על יד בני זוגן. ואכן, כבר כשצילמתי את הפרויקט הזה הרגשתי שזה מה שאני צריכה לעשות עם הכסף. שהוא לא שלי בכלל וכך עשיתי. אלימלך, שהתפרסמה בין היתר בתוכנית "גלגל המזל" ונחשבה אחת הדוגמניות והשחקניות המבטיחות בישראל, נמצאה ללא רוח חיים לצידו של אפוטה, כשהשניים שרועים על רצפת הדירה ב-2 בדצמבר 1997. אני גאה שמקלט שלם לנשים מוכות בדרום הארץ יהנה מהמשכורת שלי", סיימה רודברג והוסיפה טלפון לתרומות בפוסט.חלקו הראשון של סרט הדוקו-דרמה "ענת אלימלך - הילדה הכי יפה בירושלים" ישודר היום, חמישי, 21:15 בקשת 12. ב-2020 שיחקה את ענת אלימלך בסרט "ענת אלימלך: הילדה הכי יפה בירושלים". רוי מילר בתפקיד דוד אפוטה - ספר צמרת ומלך חיי הלילה. אבל, כמו שהמעשה של אסי חלחל בי, אני מקווה שזה יעורר השראה במישהו נוסף וגם הוא או היא יחליטו לעשות מעשה ולתרום בעצמם למטרה שנוגעת ללבם. השחקנית, שמגלמת את דמותה של הכוכבת המנוחה ענת אלימלך בסרט על חייה, העלתה היום פוסט לאינסטגרם ובו היא מספרת כי החליטה לתרום את שכרה מצילומי הסרט למען נשים מוכות. שלושה שבועות לאחר הרצח פורסם שלפי חקירת המשטרה אלימלך היא שירתה בבן באפוטה והתאבדה - והיא אף נקברה בחלקת המתאבדים מחוץ לגדר.

חשבתי לעצמי שזה מעשה יפה ומעורר השראה, וזה חלחל בי. חלקן מתלוננות לפני על אלימות מצד בן זוגן וחלקן לא בעקבות הבושה, הפחד מהבן זוג והפחד מה יהיה הלאה עם חייהן", כתבה רודברג בפוסט, והוסיפה כי "אלו שאמיצות מספיק ורוצות לצאת ממעגל האלימות פונות לקבל עזרה מקצועית ובמקרים רבים הן נאלצות לצאת מהבית שלהן, לעקור את ילדיהן מהמסגרות המוכרות, להתנתק לתקופה מהמשפחה המורחבת ולרוב עוברות עיר רק כדי להתרחק מהגבר האלים המאיים על חייהן. רודברג (34) שיחקה לאחרונה בתפקיד הראשי בסרט המדובר ״ענת אלימלך״, בסדרות ״עיניים לא משקרות״ ו״חזרות״ שיעלו בקרוב. השחקנית אגם רודברג תגלם את דמותה של השחקנית המנוחה ענת אלימלך בסדררה חדשה שתשודר בקשת. השחקנית אגם רודברג מגלמת בימים אלה את דמותה בסרט חדש ומספרת שגם היא הייתה במערכת יחסים דומה, שטלטלה את עולמה "ענת אלימלך נרצחה על ידי בן זוגה אבל היא לא היחידה. לאורך כל חיי תמיד אמרו לי שאני דומה לענת אלימלך. סרט הדוקו-דרמה, העוסק במערכת היחסים הטרגית בין אלימלך - כוכבת בנסיקה עם קריירה מבטיחה - ובין בן זוגה דוד אפוטה, שרצח אותה והתאבד ב-1997.

סיפור מותה של אלימלך, שנרצחה על ידי מי שהיה בן זוגה, דוד אפוטה, זעזע את המדינה. למרות עוצמתו של הסרט, הוא לא חף מבעיות אגם רודברג בתפקיד ענת אלימלך - דוגמנית, שחקנית ומנחה. אביה ואחיה של אלימלך עתרו לבית המשפט על מנת שיקבע באופן סופי כי אפוטה הוא זה שרצח את יקירתם, ואכן בשנת 2011, 13 שנה לאחר המקרה הטראגי, הורשע אפוטה ברצח בת זוגו. מותה הטרגי של ענת אלימלך ז"ל, שנרצחה על ידי בן זוגה האובססיבי לפני יותר מ-20 שנה, זעזע את המדינה. רודברג ממשיכה: "לפני שנה וקצת ראיתי פוסט של אסי עזר בו סיפר שהחליט לתרום את המשכורת שלו מהארויזיון לאיגי - ארגון הנוער הגאה. סדרת הדוקו-דרמה של התסריטאי גידי מרון, בבימויו של עמנואל נקש ובהפקת דנה כהן וסלוצקי אפיקי תקשורת, תחל להצטלם בקיץ הקרוב ותשודר על פני שני פרקים.אגם רודברג בת ה-33 היא זו שנבחרה כאמור לגלם את דמותה של אלימלך, והתפקיד הזה מצטרף לפרוייקטים נוספים של רודברג בימים אלה: ההצגה "לילה אחד מרקוביץ׳" בתיאטרון בית ליסין וצילומים לדרמה החדשה של קשת "עיניים". בחמישי הקרוב ישודר בקשת סרטם של גידי מרון ועמנואל נקש, ענת אלימלך: הילדה הכי יפה בירושלים, בכיכובם של אגם רודברג ורוי מילר, המגולל את סיפורם הטרגי והבלתי נשכח של ענת אלימלך ודוד אפוטה. לימים קיבלתי את התסריט על סיפור חייה". היו לנו קווים משיקים בקריירה ואפילו הסוכן הראשון שלי, רוברט, חזר ואמר לי שמתישהו אצטרך לספר את הסיפור שלה. השחקנית אגם רודברג תגלם את דמותה של השחקנית המנוחה ענת אלימלך בסדררה חדשה שתשודר בקשת.

Ground Zero Minneapolis, When Do The Chicago Bears Play The Pittsburgh Steelers, Msf Holland Address, Who Stocks Jigsaw Clothing, Fascism Examples In History, Air Guns Germany, Rhodia Webnotebook Review, Suboxone And Dental Work, Dan Balan Wife, Spoof News Meaning, Miami Vs Baltimore Mlb, Bears Vs Bucs 2020 Tickets, Applebee's Caesar Salad Nutrition, Dna Lyrics Bts Korean, Yamato 2202 Characters, Jeep Grand Cherokee Quadra-drive Ii, Alien And Predator Timeline, Saki Hanajima 2019, Gild Message Board, Ares Wizard Alternative 2020, Kurupt Fm Monday Is The Day That We Roll Lyrics, Eczema Scars Before And After, Christmas Events 2020 North East, Trivia Chicago Wednesday, Can Fountain Pens Write Upside Down, Comfort Kitchen Mats Target, The Ordinary Caffeine Solution, Red Dead Online Patch Notes, Tell Someone Off Example, 2007 Saleen Mustang, Nipsey Hussle Prolific Meaning, Umass Lowell Alumni, Chargers 2019 Stats, Vidocq Society Podcast, General Post Office Dar Es Salaam, Peponi School Vacancies, Who Owns Pen Underwriting, Hammerfall - Last Man Standing Lyrics, Italy - Tripadvisor Forum, Ganbare Goemon Games, Verizon Headquarters NJ, Cosmos Cafe Menu, Deeper In Love, Best Restaurants In Cumberland, Ri, Red Dead Online Patch Notes, Kichiku Dai Enkai, I-d Magazine Covers, North Facing Duplex House, Mandy Com Cost, Pyramid Grand Rapids, Galleria Houston Map, Saints Vs Steelers 2014, Columbo - Youtube Season 8, Is The Pourhouse 18, Chris Barker Anti Flag, Bears Vs Lions Score, Thoughtful Of You, Hello Hunnay Skincare, The Mecca Sports Bar And Grill, Immortal Warrior Movie, Slr Investment List, Best Family Restaurants In Bath, Butterfly Effect Adalah, Famous Pens In Movies, Aeon Shopping Mall, Snowmass Restaurants On-mountain, Fountain Pen Sites, Postmaster Royal Mail, 2019 Arizona Cardinals Record, Co-conspirator Vs Accomplice, Helen Levitt Color, Restaurants In West Branch, Mi, Saints Vs Vikings Playoffs, Solar Renewable Energy, How Old Was Ben E King When He Died, District 202 Evanston, Elements Of Linden Hills, What Is Lamborghini's Slogan, Three Leaf Clover Gta 4, Red Star Belgrade Vs Partizan, Chord Bukti Chordtela, Community Funding Newcastle, Cafe Berlin Events, Delonghi Ec680 Disassembly, Kazakhstan Native Animals, Midnight Express Wwe, Nyg Psl Source, Vintage Esterbrook Fountain Pen, Breathe: Into The Shadows Season 2, Dash App Layout Templates, Philips Ep2220/10 Handleiding, The Smurfs A Christmas Carol Dailymotion,

אגם רודברג ענת אלימלך

applebee's allergen menu 2020